Important Information Block (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: None
ast: Nengún

en: Center
ast: Centru

en: Top
ast: Cimeru

en: Display
ast: Pantalla

en: Text
ast: Testu

en: Block
ast: Bloque

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: General
ast: Xeneral

en: Table
ast: Tabla

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
