Important Information Block (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: None
cs: Žádné

en: Center
cs: Na střed

en: Top
cs: Nahoru

en: Icon
cs: Ikona

en: Display
cs: Zobrazit

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Block
cs: Blok

en: Bottom
cs: Dole

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: General
cs: Obecné

en: Table
cs: Tabulka

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Color
cs: Barvy

en: Position
cs: Pozice

en: Hidden
cs: Skryté

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: Fixed
cs: Pevná

en: Style
cs: Styl

en: Double
cs: Dvojité

en: Relative
cs: Relativní

en: Font family
cs: Řez písma

en: Max width
cs: Maximální šířka
