Important Information Block (7.x-1.6) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: None
ku: هیچ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Top
ku: سەرەوە

en: Text
ku: دەق

en: Block
ku: بلۆک

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: General
ku: گشتی

en: Table
ku: خشتە

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
