Important Information Block (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: Top
sk: Navrch

en: Icon
sk: Ikona

en: Display
sk: Zobraziť

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Block
sk: Blok

en: Bottom
sk: Naspodok

en: User Interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: General
sk: Všeobecné

en: Table
sk: Tabuľka

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Color
sk: Farba

en: Position
sk: Pozícia

en: Hidden
sk: Skryté

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Style
sk: Štýl

en: Font color
sk: Farba písma

en: Double
sk: Dupľa

en: Relative
sk: Relatívne

en: Update settings
sk: Upraviť nastavenia

en: Inherit
sk: Zdediť
