Important Information Block (7.x-1.6) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: None
sv: Ingen

en: Center
sv: Centrerad

en: Top
sv: Överst

en: Icon
sv: Ikon

en: Display
sv: Visa

en: Theme
sv: Tema

en: Bottom
sv: Längst ned

en: User Interface
sv: Användargränssnitt

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: General
sv: Allmän

en: Table
sv: Tabell

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Color
sv: Färg

en: Hidden
sv: Dold

en: Font size
sv: Teckenstorlek

en: Alignment
sv: Placering

en: Fixed
sv: Fast

en: Selector
sv: Väljare

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Style
sv: Stil

en: Relative
sv: Relativt

en: Uppercase
sv: Versaler

en: Update settings
sv: Uppdatera inställningar

en: Inherit
sv: Ärv

en: Lowercase
sv: Gemener

en: Absolute
sv: Fast

en: Max width
sv: Största bredd

en: Headings
sv: Rubriker
