Important Information Block (7.x-1.6) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Center
be: Цэнтр

en: Top
be: Верх

en: Display
be: Паказ

en: Text
be: Тэкст

en: Theme
be: Тэма

en: Block
be: Блок

en: Bottom
be: Знізу

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: General
be: Агульны

en: Table
be: Табліца

en: Background color
be: Колер фона

en: Color
be: Колер

en: Hidden
be: Схаваць

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Relative
be: Адносны
