Important Information Block (7.x-1.6) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: None
cy: Dim

en: Display
cy: Dangos

en: Text
cy: Testun

en: Theme
cy: Thema

en: Block
cy: Bloc

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: General
cy: Cyffredinol

en: Table
cy: Tabl

en: Color
cy: Lliw

en: Position
cy: Lleoliad

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Alignment
cy: Aliniad

en: Style
cy: Arddull

en: Relative
cy: Cymharol

en: Inherit
cy: Etifeddu
