Important Information Block (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Top
eu: Goian

en: Display
eu: Bistaratu

en: Text
eu: Testua

en: Theme
eu: Tema

en: Block
eu: Blokea

en: Bottom
eu: Behean

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: General
eu: Orokorra

en: Border
eu: Ertza

en: Table
eu: Taula

en: Color
eu: Kolore

en: Position
eu: Kokapena

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Style
eu: Estiloa

en: Relative
eu: Erlatiboa

en: Font family
eu: Letra familia

en: Inherit
eu: Heredatua
