Important Information Block (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: Top
is: Toppur

en: Icon
is: Táknmynd

en: Display
is: Sýna

en: Text
is: Texti

en: Theme
is: Þema

en: Block
is: Blokk

en: User Interface
is: Notandaviðmót

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: General
is: Almennt

en: Table
is: Tafla

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Color
is: Litur

en: Position
is: Staðsetning

en: Hidden
is: Falið

en: Font size
is: Leturstærð

en: Alignment
is: Jöfnun

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Style
is: Stíll

en: Uppercase
is: Hástafa
