Impression (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Save
af: Stoor

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys
