Impression (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: here
bg: Тук
