Impression (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Save
ca: Desa

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: Creation date
ca: Data de creació

en: Domain
ca: Domini

en: here
ca: aquí

en: Created date
ca: Data de creació
