Impression (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Action
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Time
cs: Čas

en: View
cs: Zobrazit

en: Creation date
cs: Datum vytvoření

en: Domain
cs: Doména

en: here
cs: zde

en: Created date
cs: Datum vytvoření
