Impression (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Item Description
da: Emne beskrivelse

en: Action
da: Handling

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: Time
da: Tid

en: View
da: Vis

en: Creation date
da: Oprettelsesdato

en: Domain
da: Domæne

en: here
da: her

en: Created date
da: Oprettelsesdato

en: Uri
da: URI
