Impression (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: Save
eo: Konservu

en: Time
eo: Tempo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Uri
eo: URI
