Impression (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Action
fa: عملکرد

en: Edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Time
fa: زمان

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Creation date
fa: تاریخ ایجاد

en: Domain
fa: دامنه

en: here
fa: اینجا

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Uri
fa: آدرس
