Impression (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य
