Impression (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Item Description
nl: Item-omschrijving

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Time
nl: Tijd

en: View
nl: Weergeven

en: Creation date
nl: Aanmaakdatum

en: Domain
nl: Domein

en: here
nl: hier

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Uri
nl: URI
