Impression (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Edit
nn: Rediger

en: Save
nn: Lagre

en: Time
nn: Tid

en: View
nn: Sjå på

en: here
nn: her
