Impression (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Save
os: Ныффысс

en: Time
os: Афон

en: View
os: Фенд
