Impression (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Item Description
te: అంశం వివరణ

en: Action
te: చర్య

en: Edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Time
te: సమయం

en: View
te: చూడు

en: here
te: ఇక్కడ
