Impression (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Item Description
uk: Опис позиції

en: Action
uk: Дія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Time
uk: Час

en: View
uk: Перегляд

en: Creation date
uk: Дата створення

en: Domain
uk: Домен

en: here
uk: тут

en: Created date
uk: Дата створення

en: Uri
uk: Адреса ресурсу
