Impression (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Time
am: ሰዓት

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Uri
am: ዩአርአይ
