Impression (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Edit
ast: Editar

en: Save
ast: Guardar

en: Time
ast: Hora

en: View
ast: Vista

en: Domain
ast: Dominiu
