Impression (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Time
bs: Vrijeme

en: View
bs: Pregled

en: Created date
bs: Datum kreiranja
