Impression (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Time
cy: Amser

en: View
cy: Gweld

en: Created date
cy: Dyddiad y crewyd
