Impression (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Time
eu: Ordua

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Creation date
eu: Sortze data

en: Domain
eu: Domeinua

en: here
eu: hemen

en: Created date
eu: Sortze data
