Impression (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Save
gl: Gardar

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: Creation date
gl: Data de creación

en: Domain
gl: Dominio

en: here
gl: aquí

en: Created date
gl: Data de creación
