Impression (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Time
gu: સમય

en: View
gu: જુઓ

en: URI
gu: યુઆરઆઇ

en: Uri
gu: યૂઆરઆઈ
