Impression (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Time
ka: დრო

en: Domain
ka: დომენი

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი
