Impression (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Time
ps: وخت

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند
