Impression (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Type
pt: Tipo

en: List
pt: Lista

en: Action
pt: Ação

en: Edit
pt: Editar

en: Save
pt: Salvar

en: Time
pt: Hora

en: View
pt: Ver

en: Creation date
pt: Data de criação

en: Domain
pt: Domínio

en: here
pt: aqui

en: Created date
pt: Data de criação
