Impression (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: here
ug: بۇ يەر
