Impression (7.x-1.0-beta3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Time
bn: সময়

en: View
bn: প্রদর্শন
