Impression (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: here
bo: འདིར།

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས
