Impression (7.x-1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: View
dz: སྟོན་
