Impression (7.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Time
el: Ώρα

en: View
el: Προβολή

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: here
el: εδώ

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας
