Impression (7.x-1.0-beta3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: List
fil: Listahan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan
