Impression (7.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: Domain
ku: دۆمەین
