Impression (7.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Time
lv: Laiks

en: View
lv: Skatīt

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: Domain
lv: Domēns

en: here
lv: šeit

en: Created date
lv: Izveides datums
