Impression (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Time
pl: Czas

en: View
pl: Widok

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: Domain
pl: Domena

en: here
pl: tutaj

en: Created date
pl: Data utworzenia
