Impression (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: Time
ro: Ora

en: View
ro: Afișează

en: Creation date
ro: Dată creare

en: Domain
ro: Domeniu

en: here
ro: aici

en: Created date
ro: Data creării

en: URI
ro: URL
