Impression (7.x-1.0-beta5) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Domain
az: Domen
