Impression (7.x-1.0-beta5) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Type
de: Typ

en: List
de: Liste

en: Action
de: Aktion

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: Time
de: Zeit

en: View
de: Ansicht

en: Creation date
de: Erstellungsdatum

en: Domain
de: Domäne

en: here
de: hier

en: IP
de: IP-Adresse

en: Created date
de: Erstellungsdatum
