Impression (7.x-1.0-beta5) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Time
et: Aeg

en: View
et: Kuva

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: Domain
et: Domeen

en: here
et: siin

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Uri
et: URI
