Impression (7.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Time
he: זמן

en: View
he: צפיה

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: Domain
he: דומיין

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: URI
he: כתובת URI
