Impression (7.x-1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Action
hr: Akcija

en: Edit
hr: Uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Time
hr: Vrijeme

en: View
hr: Pregled

en: Domain
hr: Domena

en: here
hr: ovdje

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja
