Impression (7.x-1.0-beta5) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Action
is: Aðgerð

en: Edit
is: Breyta

en: Save
is: Vista

en: Time
is: Tími

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created date
is: Dags. stofnað
