Impression (7.x-1.0-beta5) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Time
jv: Wektu

en: View
jv: Tampilan

en: here
jv: nag kéné
