Impression (7.x-1.0-beta5) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Save
kk: Сақтау

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау
